Powłoka Ceramiczna

Jak skutecznie zabezpieczyć lakier swojego samochodu?

Ceramic Pro 9H to ekskluzywna powłoka ochronna lakieru samochodowego. Wzbogacona formuła 4.0 jest odporna na zarysowania, surowe warunki atmosferyczne i agresywną chemię. Dzięki rewelacyjnym właściwościom hydrofobowym doskonale odpycha brud. Zachowuje piękny połysk i wydobywa z lakieru głębię koloru. Ceramiczna powłoka ochronna utrzymuje się na lakierze nawet do 5 lat. Marka Ceramic Pro to globalny lider w zakresie ceramicznej ochrony pojazdów, samolotów, łodzi oraz rozwiązań dla nieruchomości i przemysłu.

 

Powłokę ochronną Ceramic Pro  9H 4.0 znajdziesz wyłącznie u certyfikowanych ekspertów. Jest to produkt wysoce zaawansowany i tylko autoryzowani przez Ceramic Pro eksperci mogą się nim posługiwać. MAR-CAR DETAILING STUDIO jest jedynym w Bolesławcu i okolicach certyfikowanym ekspertem 9H. Tak naprawdę, to jesteśmy jedynym ekspertem 9H na linii Wrocław-Zgorzelec 😊

Korzyści z aplikacji powłoki Ceramic Pro 9H:

Ceramic Pro 9H to obecnie najtrwalsze na rynku, w pełni ceramiczna powłoka ochronna o permanentnej strukturze. Nie jest podatna na żadną chemię, można ją usunąć tylko w procesie polerowania. To nie jest kwarc, to nie jest teflon, to w 100% trwała ceramika, najlepiej chroniąca elementy samochodów, motocykli, jachtów i samolotów, stosowana również w przemyśle ciężkim.

Ceramic Pro 9H 4.0 to jedna z nielicznych powłok na rynku, która nie deklaruje parametrów, ale dysponuje wiarygodnymi certyfikatami odporności 9H i toksyczności, wystawionymi na podstawie badań przeprowadzonych w renomowanym, międzynarodowym instytucie SGS. Certyfikaty są dostępne do wglądu na stronie polskiego oddziału Instytutu SGS – www.sgs.pl

Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną

Jeżeli masz dosyć trudnych do usunięcia zabrudzeń i chciałbyś móc umyć felgi bez konieczności używania ciężkiej chemii na bazie agresywnych kwasów, wybierz Ceramic Pro Wheel&Caliper. To unikalna powłoka ceramiczna zabezpieczająca felgi aluminiowe. Zaaplikowana na dany element odpycha wszelki brud, sprawiając że ten zwyczajnie spływa z powierzchni felg, pozostawiając je idealnie czyste przez wiele miesięcy.

Niewidzialna wycieraczka

Spośród dostępnych na rynku produktów oferujących funkcję tzw. “niewidzialnej wycieraczki”, Ceramic Pro Glass jest najbardziej zaawansowany technologicznie. Powłoka wytworzona przez nanocząsteczki ceramiczne, znajdujące się w składzie Ceramic Pro Glass, uszczelnia powierzchnię szyb samochodowych, dzięki czemu znika konieczność używania wycieraczek podczas deszczu. Szyby zabezpieczone tą powłoką utrzymują doskonały zrzut wody nawet przez 12 miesięcy od aplikacji.

Korzyści z aplikacji Ceramic Pro Glass:

Szukasz delikatniejszego zabezpieczenia niż powłoka ceramiczna?

Wybierz Ceramic Pro Care+ – powłokę hydrofobową, która jest świetną alternatywą do wosków samochodowych. Aplikacja tego produktu pozwala uzyskać efekty wizualne zbliżone do tych, które zapewnia powłoka ceramiczna, jednak nie gwarantuje równie mocnego zabezpieczenia przed zarysowaniami. Głównym zadaniem Ceramic Pro Care+ jest nadanie karoserii hydrofobowości, dzięki której bieżąca pielęgnacja samochodu jest znacznie łatwiejsza i szybsza. 

Stosunkowo łatwa aplikacja sprawia, że powłoka Ceramic Pro Care+ jest dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie. Usługa wykonana przez profesjonalnego detailera gwarantuje, że powłoka zachowa swoje właściwości hydrofobowe aż przez 12 miesięcy. 

Korzyści z aplikacji powłoki Ceramic Pro Care+: